اخبار همایش

  • به حول قوه الهی، پس از ماهها تلاش بی وقفه و خستگی ناپذیر عوامل اجرائی “اولین کنفرانس بین المللی برنامه ریزی و توسعه شهری” سرانجام در روزهای 14 و 15 مهر ماه این کنفرانس با حضور اساتید مجرب و متخصص خارجی و داخلی، مدیران ارشد کشوری و لشگری، اصحاب رسانه، کارشناسان مدیریت شهری و دانشجویان عزیز برگزار گردید. این مهم محقق نشد مگر با همدلی و همگرائی تک تک عوامل اجرائی اعم از همکاران معاونت برنامه ریزی و توسعه و در رأس آنها جناب آقای دکتر امانی، همکاران زحمتکش اداره کل برنامه و بودجه به مدیریت دکتر پندار تلاشهای شبانه روزی جناب آقای مهندس ولیخانی، دکتر رئیس جعفری و سایر همکاران اداره کل، همکاران محترم اداره کل روابط عمومی به مدیریت جناب آقای دکتر گیل آبادی و همکاران سایر واحدهای شهرداری تهران، پرسنل خدوم مرکز همایشهای سازمان جهاددانشگاهی تهران و دیگر دست اندرکاران مستقیم و غیرمستقیم در این کنفرانس.

    از نکات بارز این کنفرانس حضور بیش از 30 تن از اساتید و مهمانان خارجی، 43 تن از اساتید برجسته داخلی بود که در پنل های مختلف به سخنرانی و ارائه مقالات خود پرداختند. حضور اصحاب رسانه از روزنامه ها و خبرگزاریهای مختلف و شبکه خبر سیما گرمابخش کنفرانس بوده و باعث پوشش خبری وسیع همایش در ابعاد مختلف بود. این کنفرانس پس از دو روز با میزگردی با موضوع ” نقش و جایگاه شهرداری ها در برنامه ششم توسعه” به مدیریت دکتر منصور آرامی؛ سخنگو و عضو هیأت رئیسه کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی و حضور: دکتر علیرضا دبیر، دکتر اقبال شاکری، دکتر نوذرپور و دکتر مهدی پندار به کار خود پایان داد. امیدواریم در دوره های بعدی کنفرانس شاهد رشد علمی و کیفی همه جانبه در برگزاری آن باشیم.

 

 

  • بدینوسیله به اطلاع علاقمندان به شرکت در “اولین کنفرانس بین المللی برنامه ریزی و توسعه شهری” می رساند نظر به استقبال گسترده و درخواست پژوهشگران و اساتید عزیز، مهلت ارسال چکیده مقالات تا تاریخ 15 تیرماه و ارسال اصل مقالات تا تاریخ 15  شهریور ماه تمدید شده است.

POSTER_FA_Small

سوال ویژه شهردار تهران

  • شهرداری تهران در مسیر تحقق توسعه اجتماعی و با هدف ترویج سبک زندگی ایرانی-اسلامی ،‌ چه تصمیماتی را باید اتخاذ کند؟

به بهترین پاسخ ارایه شده جایزه ویژه ای از طرف شهردار تهران اهدا خواهد شد.

رفتن به بالا